VRÁCENÍ A REKLAMACE

 Odstoupení od smlouvy 

V případě, že vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost odstoupit od smlouvy v prodloužené lhůtě 30 dnů od převzetí zboží. 

Výrobek by měl být, pokud možno, bez poškození a v původním obalu i s veškerým příslušenstvím. Nejlépe pak bez jakýchkoliv známek použití. Byla-li snížena hodnota zboží, je kupující povinen prokazatelně chybějící hodnotu nahradit v penězích. Kupující, který odstoupí od smlouvy, nese náklady spojené se zasláním nebo vrácením zboží prodávajícímu zpět sám. Prodávající platbu za zboží včetně nákladů na dodání zboží ke spotřebiteli vrátí spotřebiteli ihned po obdržení vráceného zboží. Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej s vrácenou částku.

 

Reklamace v záruční době

Zboží má minimální záruční dobu 24 měsíců a vztahuje se na výrobní vady. Záruční doba začíná běžet dnem převzetí zásilky.  Na všechny udírny poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Záruku se vztahuje na bodové sváry a nýty. 

V případě, že si nebudete postupem jisti, kontaktujte nás e-mailem na kaiser@udirny.cz nebo telefonicky na čísle 511 444 383, rádi vám poradíme.

 

Zpět do obchodu