vyhody-new

Česká výroba
Tyhle fortelný udírny poctivě vyrábíme v Křižanově na Vysočině. Přes 30 let, šroubek po šroubku, u nás ty nejšikovnější fachmani z okresu den co den stavěj tyhle nerezový mašinky, no a pak je lifrujeme do domácností po celý evropě. Na západ převážně.
Bohatá výbava
Už v základní výbavě každé udírny máte k dispozici vše, co budete potřebovat pro vaše první uzení. Háčky, rošty, prémiovou dřevěnou štěpku. Stačí mít naložený proviant a udit můžete pár minut na to, co vám náš poslíček zaklepe na dveře.
 
Levný provoz
Elektrická spirála, která vyhřívá udírnu na požadovanou teplotu a zároveň podpaluje štěpku, spotřebuje 1kw za hodinu uzení, což dnes odpovídá cca 6 kč. Na uzení je potřeba cca 100g štěpky vůči jedné hodině provozu. Zkrátka žádná šibenice.
 
Argument: 1
Argument: 2
Argument: 1
Argument: 2
 
Snadná údržba
Veškeré vnitřní vybavení je také vyrobeno z nerezové oceli. Háčky, rošty, závěsné tyčky, topeniště, to vše lze jednoduše vyjmout a udržovat vždycky v glancu. Třeba s Kaiserovo čističem máte ausgerechnet po starostech. Na sichr!
 
Neshoří, nezrezne
Nebude na škodu si panstvo připomenout, kolik požárů se už hasilo, když sousedovi na zahradě blafla dřevěná udírna i s naloženym proviantem. Tyhle škody s kaiserovo udírnou naštěstí nehrozej. Za to dám ruku do ohně. Basta fidli.
 
Nerez je nerez
Pořídit si nerezovou udírnu může být tou nejlepší volbou. Nerez nepřenáší pachy, dobře se udržuje a v neposlední řadě má dlouhou životnost. Někteří naši zákazníci vlastní udírnu i 15 let a to je pro nás opravdová vizitka. Tak raušovní uzení!
Uzení je nové grilování
Tak ať vám šmakuje!
Zpět do obchodu