VOLNÁ MÍSTA

Maucta přátelé, všichni jsme tu jedna velká famílie, co propadla uzenýmu a uzení. Dalo by se říct, že pořád hledáme další kolegy a kolegyně, kteří by s námi budovali tenhle raušovní svět uzení.


mceclip0-11

fachman / fachmanka

je součástí týmu montérů udíren a dalšího příslušenství. tady panstvo požadujeme naprostou preciznost, pečlivost i zodpovědnost.

Křižanov, 6:00 - 14:30
skladník

doplňuje zboží, obsluhuje sklad a jezdí ještěrkou. za vaší pečlivost a ordnung ve skladu nabízíme plat OD 23 500 kč měsíčně.

Křižanov, 6:00 - 14:30
logistik / manažerka

zajišťuje a koordinuje expedici objednávek zákazníkům e-shopu v externím skladu. znalost práce na pc a zodpovědnost je tu podmínkou.

Křoví u Velké Bíteše, 7:00 - 15:30
co nabízíme?

Voháknu vás firemním ohozem, přispěju na prádelnu a stravenkovým paušálem 100 Kč na den, abyste nebyli na šichtě o hladu.
co nabízíme?

Jestli bude panstvo zručný, nabízím hodinovku až 130 korun napříč všemi pozicemi, krásný 13. plat,  vánoční dovolenou a zázemí stabilní rodinné firmy.
co nabízíme?

práce v jednosměnném provozu s volnými víkendy, zvýšení mzdy po zkušební době a placené hodiny přesčas.
 

Zkoukněte naše video, abyste věděli, jak to u nás vypadá. Těšíme se na vaše životopisy, které můžete posílat na kaiser@udirny.cz nebo i zavolat s jakýmikoli dotazy Petru Vránovou na čísle +420 702 123 321.