Maucta panstvo! Objednávky lifrujem z fabriky jako vždycky do 24hod., jen dopravci jsou přetížení, tak raděj počítejte s dodáním o pár dní navíc. Na izolovanejch udírnách makáme jak mourovatí, ale dodání do Vánoc už nejspíš nestihnem. Přejem raušovní uzení, pevný zdraví a taky nervy!

Dřevo, piliny a štěpka na uzení

Naše dřevěné piliny a štěpka se vyrábí speciálně na uzení z odkůrovaného kvalitního dřeva, bez prachu, hnilob, plísní a jiných záludností, které by mohli negativně ovlivnit chuť masa.

Všechna naše nabízená dřeva na uzení pravidelně testujeme, vysušujeme na předepsané hodnoty. Neobsahují nic než 100% zdravé dřevo.

Bukové piliny jsou nejspolehlivější palivo pro naše generátory studeného kouře a dají se kombinovat i s aromatickým kořením, například s plody jalovce, které dodají udícímu kouři zajímavé aroma nebo s ovocným dřevem. Dobře se hodí také pro všechny naše elektrické udírny.

Hrubá štěpka na uzení se zase hodí dobře pro udírny na dřevo, kdy ji navlhčenou sypeme do žhavého základu v ohništi pro vývin kouře, případně s ní rovnou topíme.

Na výběr máme širokou nabídku dřeva na uzení z tvrdých a ovocných dřevěných drtí v několika velikostech balení od 500g sáčků po 30kg pytle.

Využijte SLEVY 10% při odběru 5ti kusů a 20% při odběru 10ti kusů od druhu!

kaiser-hruba-bukova-stepka-na-uzeni
5KS A VÍCE SLEVA
Buk - hrubá štěpka na uzení
Odesíláme do 24hod.
od 29 Kč
151209
kaiser-jemna-stepka-na-uzeni
5KS A VÍCE SLEVA
Buk - jemná štěpka na uzení
Odesíláme do 24hod.
od 49 Kč
151232
kaiser-udici-piliny-bukove
5KS A VÍCE SLEVA
Buk - piliny na uzení
Odesíláme do 24hod.
od 29 Kč
151228
25 položek celkem