Kaiserovy nerezové udírny

 

V Křižanově na Vysočině poctivě vyrábíme domácí nerezové udírny již přes 30 let. V naší nabídce najdete lehké rybářské k vodě, oblíbené přenosné udírny s nejlepším poměrem cena/výkon, zaizolované udírny, ve kterých můžete udit i v pořádné zimě a také elektrické udírny pro pohodlné uzení bez neustálého hlídání teploty v udírně. 

Plechové udírny spojují výhody z tradičních udíren - jsou velmi rychle vyhřáty, elektrické varianty pohlídají správnou teplotu, zaizolované jsou vhodné pro celoroční uzení a rybářské se snadno přenesou třeba k vodě. Modely z řady SMOKEMEISTER jsou navíc poloautomatické, kdy po naplnění a zapálení zásobníku, vydrží štěpka tvořit kouř až 12 hodin. Díky použitým materiálům se navíc snadno udržují a vydrží vám dlouhou dobu. 

Všechny naše udírny se hodí pro uzení masa, klobásků, ryb a také sýrů nebo i ořechů. Uzení je možné teplým a horkým kouřem. S pomocí generátoru pak snadno vyudíte i studeným kouřem třeba výborného lososa nebo nivu.

 

RYBÁŘSKÉ A PŘENOSNÉ UDÍRNY:

Základní řadu otvírají naše jednoplášťové modely. Jsou výbornou volbou pro ty, kdo s uzením začínají nebo udí párkrát do roka. Udit v nich lze od jara do podzimu, než teplota klesne pod 5 °C*.

Lehká rybářská udírna 30' bude pasovat všem, co chtějí vyudit pár ryb (když neberou, tak doudit pár klobás) rovnou u vody nebo v kempu. Snadno ji složíte a nezabírá moc místa v autě.  Přenosné udírny 50 a 100 mají univerzální topeniště pro topení dřevem nebo do něj umístit elektrickou topnou spirálu s termostatem a mít tak snadno doma elektrickou udírnu . Kdo nemá možnost připojit udírnu k elektřině, nabízíme i variantu pouze na dřevo

*Udírny fungují i při nižších teplotách, ale zejména u více naplněné udící komory může na stěnách ve větší míře kondenzovat voda.

 

IZOLOVANÉ UDÍRNY:

Vyšší řada našich udíren vhodná pro celoroční uzení. Tyto udírny jsou dvouplášťové a mezi nerezovými plášti je uložena minerální izolace o tloušťce 25 mm včetně dveří. Oproti základní řadě jednoplášťových udíren mají tyto udírny také vnitřní masivní nerezový rám.

 

IZOLOVANÉ UDÍRNY SMOKEMEISTER

Nová a nejvyšší řada udíren SMOKEMEISTER doplňuje izolované udírny o externí výrobník kouře. Výrobník jsme pečlivě vyvíjeli a testovali více jak rok. Výsledkem je konstantní kouř až 12 hod. na jedno naplnění zásobníku. Filtrační válec kouř vyčistí a výsledný kondenzát snadno vypustíte kohoutem ve spodní části válce. V této komoře se kouř navíc ochladí a v udírně tak plnohodnotně vyudíte maso nebo klobásy také studeným kouřem. 

 Všechny modely našich udíren, jejich srovnání, výhody nebo proč věříme právě nerezové konstrukci najdete v článku "Jakou vybrat udírnu"

Za naši kvalitou si stojíme a proto nabízíme záruku na udírny celých 5let.

 

 

 
 

Cena

292035900
1292035900

Značky

Hmotnost masa?

Materiál?

Druh topení?

Externí odvod kouře?

Sezóna uzení?

Zaměření?

Model?

Velikost?

Položek k zobrazení: 28
28 položek celkem
Zpět do obchodu