NAŠE VÝHODY

075-factory-2

UDÍRNY VYRÁBÍME

U nás v Křižanově skutečně všechny udírny vyrábíme. Naše zkušenosti sahají až k roku 1992 a za tu dobu si udírny našly dobrou pozici také v západní Evropě, zejména pak v Německu a Francii.

 

027-call

PORADÍME A ZAŘÍDÍME

Kdo by znal vlastní výrobky lépe, než ten, kdo je vyrábí. Rádi poradíme jak s výběrem, provozem udírny, tak i samotným uzením. Reagujeme rychle a snažíme se vyjít vstříc i v individuálních řešeních. Případné reklamace vyřizujeme v nejkratším možném termínu. Když je naložené maso, rozumíme, že je potřeba reagovat rychle.

 

 box-4

OBJEDNÁVKY ODESÍLÁME VE STEJNÝ DEN

Při objednání do 10:00 expedujeme zboží ve stejný pracovní den, pokud máme všechny položky skladem. Výjimka může být pouze u paletové přepravy velkých zásilek. Expedice je potom nejpozději následující pracovní den včetně objednávek po desáté hodině. Občas se zadaří vyřídit i pozdější objednávky, ale zde jsme vázaní příjezdem dopravní společnosti. Objednávku od odeslání čekejte během 1 - 2 pracovních dní. 

 

shield

5 LET ZÁRUKA 

Za kvalitou našich udíren si stojíme a dáváme proto prodlouženou záruku na sváry, nýty a plášť i konstrukci udírny. Záruka se nevztahuje pouze na topnou spirálu a také na udírny, které jsou využívány pro podnikatelskou činnost. 

 

truck-1

DOPRAVA ZDARMA

Veškeré objednávky přesahující částku 990 Kč posíláme bez dalších nákladů na dopravu. Vztahuje se i na paletovou přepravu a vícekusové zásilky. Jediná podmínka je platba kartou nebo jiný druh před platby. V opačném případě je potřeba připočítat ještě dobírku ve výši 45 Kč. 

 

009-badge

30 DNÍ NA VRÁCENÍ

Chápeme, že výběr udírny se nesmí uspěchat a pokud nemáte možnost si udírnu u nás fyzicky prohlédnout, nemusí vše vyhovovat. Ani po měsíci nemusíte mít strach, že vám nevyhovující udírna zůstane. Stačí se nám ozvat a rádi pomůžeme s výběrem jiného modelu nebo po vrácení na naši provozovnu BUDÍN 170, KŘIŽANOV, PSČ 59451 vám zašleme obratem peníze zpět. 

UPOZORNĚNÍ - vrácení zboží (a to včetně zákonné 14 denní lhůty) je možné pouze v nepoužitém stavu. Tato lhůta slouží pro kontrolu objednaného zboží a nahrazuje se jí fyzické prohlédnutí v kamenné prodejně.

Na použité zboží (zejména po zatopení nebo po uzení) se nárok na vrácení nevztahuje.