KAISEROVY VÝHODY

 

Maucta, panstvo. Spokojený zákazník, ten byl vždy pro naši famílii zásadní. On ať byl člověk šlechticem, nebo sedlákem, naše prateta ve svým koloniále už tehdy věděla, co znamená zákaznická péče. Tak jsem to od ní odkoukal.


Kaiser 

Poctivě vyráběné udírny

za těch 30 let, co tyhle fortelný udírny u nás v křižanově vyrábíme, našly si dobrou pozici v celé západní Evropě, a to zejména v Německu, rakousku, Francii a holandsku. Na sichr.
Poradíme a pomůžeme

Kdo by znal vlastní výrobky lépe, než ten, kdo je vyrábí? Rádi poradíme, jak s výběrem udírny, jejím provozem, tak i se samotným uzením. Když je naložený proviaNt, vím, že je potřeba fofrem reagovat. PRO SICHR NAVŠTIVTE NAŠI PRODEJNU.
rychle doručíme

všechno zboží se snažíme mít skladem. jestliže objednáte do 10 dopoledne, garantuju vám, že u vás druhý den zvoní kurýr. případně je možné objednávku vyZvednout i v našich obchodech.
5 let záruka

Za kvalitu našich udíren dám ruku do ROZHAJCOVANÝHO topeniště. proto na všechny modely nabízím prodlouženou pětiletou záruku na konstrukci, sváry, nýty i plášť. Za tím si stojím!
Doprava zdarma

Veškeré objednávky přesahující částku 1 490 Kč posílám bez dalších nákladů na dopravu. Vztahuje se i na paletovou přepravu a vícekusové zásilky. podmínkou je platba online. na dobírku +35 kč.
30 dní na vrácení

Chápu, že výběr udírny se nesmí uspěchat, a pokud nemáte možnost si udírnu u nás fyzicky prohlédnout, nemusí vše vyhovovat. Ani po měsíci nemusíte mít strach, že vám nevyhovující udírna zůstane.

 

Nenašli jste odpovědi na své otázky? Zavolejte nám!
PO–PÁ / 8–15 HOD / +420 511 444 383

 

Zpět do obchodu