ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Maucta, panstvo. Množí se mi telefonické dotazy často podobného charakteru a tak jsme pro vás vybrali ty nejzásadnější, ke kterým jsme připojili i odpovědi, abyste je měli všechny pohromadě. 


mceclip0-11

Jakou dřevěnou štěpku použít?

Při použití elektrické spirály používejte výhradně jemnou štěpku nebo bukové piliny z mojí nabídky. Do ohniště s dřevěným základem můžete použít jak hrubou, tak jemnou štěpku nebo kombinace drtě a pilin. Tak raušovní uzení!
Jak často kontrolovat ohniště?

ohniště kontrolujte co každých 30 minut, aby vám štěpka neblafla. Případně ji doplňte a špricněte vodou. Nezapomeňte, štěpka by měla být pořád vlhká a kouře není potřeba zase úplně kvanta.
inspirujte se originálními recepty naší uzenářský famílie. protože my udíme imrvére, a to ne jen bůček, pstruhy či klobásky.
zobrazit recepty
Izolovanou nebo prosklenou?

Izolovaná udírna je vhodná pro celoroční uzení. Teplotu v ní udrží dvouplášťová izolovaná konstrukce. Naopak prosklená je lehčí a lépe přenosná. udit v ní budete moct ale jen tehdy, budou-li teploty nad 5°C.
vybavte se k raušovnímu uzení. generátory studeného kouře, rošty, háčky, dřevěnou štěpkou. zkrátka kompletním šortimentem.
příslušenství
Jak ekonomická je spirála?

elektrická Spirála má příkon 2000 W a spotřebuje tedy přibližně 3-5 Kč za hodinu uzení. Spotřeba námi prodávané dřevěné štěpky je při správném používání a pravidelném špricování cca 500 g za 6-8 hodin uzení.
prozkoumejte nabídku domácích udíren KAISER, ať už v izolovaných nebo prosklených variantách. všechny v glancu vyrobený.
nabídka udíren
Jak na studené uzení?

Uzení stuedným kouřem, to není žádná věda, panstvo. Jedná se pouze o to, že je nutné udržet teplotu od 25°C do max 30°C. K tomu je samozřejmě lepší chladnější počásko a generátor studeného kouře.
nerez nebo pozink?

Nerez vyniká dlouhou životností, a i snadnější údržbou oproti zděným a dřevěným udírnám, nesporná výhoda je i po hygienické stránce. Nerezové udírny jsou také velmi rychle vyhřáty na požadovanou teplotu.

Nenašli jste odpovědi na vaše otázky? Zavolejte nám!
PO - PÁ / 8 - 16 HOD. +420 601 123 321

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení