SMOKEMEISTER® '80' Poloautomatická prosklená izolovaná udírna 2024

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Značka: KAISER
26 705 Kč –8 % 24 450 Kč / ks
Kategorie: Smokemeister® Poloautomatické udírny
Záruka: 5 let
? Hmotnost masa: Až 12kg
? Materiál: Nerez
? Druh topení: Topeniště s el. spirálou a na dřevo
? Externí odvod kouře: Napojení na komín
? Sezóna uzení: Celý rok (udírny s izolací)
? Zaměření: Domácí a zahradní
? Model: "80"
? Velikost: Malá udírna
? Udírny s minimální obsluhou: Smokemeister - generátor s filtrací kouře
Udírna Kaiser poloautomatická nerezová prosklená 80
ZDARMAZDARMA 26 705 Kč –8 %
Smokemeister®
Generátor kouře Smokemeister® staví naše fortelné mašinky do segmentu poloautomatických udíren. Vydrží dodávat proviantu konstantní dým po dobu až 12 hodin na jedno naplnění zásobníku. 
 
Kapacita udírny
Do Kaiserovo 80' nafutrujete 35 klobás, 16 pstruhů, nebo 12 kg masnýho i nemasnýho proviantu. Udit můžete i sýry, zeleninu nebo třeba sůl. Mrkněte na moje tipy a recepty a nechte se inspirovat!

Elegantní detaily

Každá udírna je osazena novými panty. Pro vás to znamená, že kupujete originální výrobek KAISER modelového roku 2023 a také jistotu, že jsme věnovali péči každému detailu.

Pouze čistý dým

Dým do udírny proudí přes filtrační válec, který z kouře odlučuje nežádoucí látky. kouř se zároveň ochlazuje a udírna je tak vhodná i pro uzení studeným kouřem.
 

4 variabilní fochy

Proviant zavěsíte za háček na nerezové tyčky a nebo pohodlně rozložíte na Rošty. vše najdete v základním balení u udírny. Mrkněte na moje tipy a recepty a nechte se inspirovat!
Rozměry udírny: 38,5 x 86 x 41 cm
Rozměry komory: 36 x 67,5 x 32,5 cm
Kapacita potravin: 12 kg
Průměr komínku: 100 mm
Váha udírny: 30 kg
Materiál: Nerez + izolační vata
Max. provozní teplota: 150 °C
Provozní náklady: cca 6 kč / hod.
Výkon spirály: 2000 W
Komfortní obsluha
Generátor Smokemeister® naplníte dřevěnou štěpkou, nastavíte intenzitu kouře pomocí vzduchového motorku a o konstantní teplotu v udírně se postará elektrická spirála s termostatem.
Lepší spotřeba
Všechny izolované udírny jsou zateplené až do spodní části. Získali jsme tím lepší ekfektivitu vyhřívání a zároveň uspořili část elektrické energie tím, že teplo neutíká ven z udírny neizolovanými částmi.

Fortelná kvalita

Všechny nerezové udírny vyrábíme poctivě v Křižanově na Vysočině. Proto vám na udírnu, její konstrukci, sváry i nýtování mohu nabídnout 5 letou záruku a k tomu kvalitní služby.
Design udírny
Kaiserova elektrická 80' je stálicí i v letošní sezóně. je to Ideální domácí izolovaná udírna pro celoroční provoz, u které jsme vylepšili několik detailů pro komfortnější používání. Na sichr!
 

Celoroční použití

Díky Dvouplášťové izolované konstrukci můžete udírnu používat po celý rok. Je-li teplo nebo zima. Je ideální na zahradu nebo na terasu a jednoduše jí napojíte i na externí kouřovod.
Základní výbava Smokemeister® 80'
Všechen vercajk potřebný k vašemu prvnímu uzení je součástí balení
Jak udit se Smokemeisterem?
S generátorem je uzení jednoduché, pohodlné i ekonomické zároveň.
Krok 1
Naplňte zásobník hrubou dřevěnou štěpkou. Zároveň věnujte pozornost tomu, jak dlouhou dobu budete chtít udit. Ne vždy musíte zásobník naplnit celý. 
Krok 2
Zapněte elektrickou spirálu, udírnu vyhřejte na požadovanou teplotu a komoru naplňte osušeným proviantem. Zapněte vzduchový motOrek na plný výkon.
Krok 3
 Zapalte 3 zápalné otvory v zásobníku. Jakmile začne dým proudit do udírny, nastavte na motorku požadovanou intenzitu kouře.
 

Uzení je kumšt

Udíte rádi studeným kouřem? Nebo spíše Horkým kouřem? anebo nejraději experimentujete? Vítejte v naší uzenářský famílii a nechte se inspirovat. Tak raušovní uzení.
 
Uzení je nové grilování
Tak ať vám šmakuje!

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
15x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
5
Avatar autora | 6.6.2024
Zvolil jsem tento produkt z těchto důvodů: možnosti studeného i teplého uzení, izolace udírny a líbil se mi i vzhled. Ve skutečnosti vypadá možná ještě lépe než na webových stránkách. Nelze mu nic vytknout. Zpracování je opravdu na vysoké úrovni. Každý díl potažený folií proti poškrábání. Vše do sebe přesně zapadne, nevznikl žádný problém se složením. Vyzkoušeno dvakrát, předčilo mé očekávání. Cena odpovídá kvalitě výrobku.
5
Avatar autora | 29.4.2024
Ještě jsem nepoužil, zpracování kvalitní.
5
Avatar autora | 12.2.2024
+ Funguje se Smokemeistrem velmi dobře, velká spokojenost + i amatér to dá v dobré kvalitě - návod bez videa je trochu na přemýšlení co a jak - všechny hrany jsou dost ostré, pozor na říznutí - Smokemeister by snesl ještě jeden malý jednoduchý úchyt na udírnu - otevírací záklapky dveří udírny by mohly být o trochu větší (ergonomičtější) - kdyby byl vyšší podstavec pod menší modely udíren, lépe by se s tím manipulovalo, všechno je potom relativně nízko ... ale to jsou pouze drobné návrhy na zlepšení, hodnotím : "paráda!
5
Avatar autora | 24.1.2024
Zatím nevyzkoušené, materiál super též zpracování.
5
Avatar autora | 14.12.2023
zatím se učím
5
MP Avatar autora | 22.10.2023
Koupeno na prodejně, Zatím jsem zkoušel udit poprvé lososa a makrely. Maximální spokojenost a to jsem udil poprvé v životě. :-) Smokemeister je fakt super zařízení a zjednodušuje uzení, za mě nejlepší volba.
5
Avatar autora | 19.10.2023
Super
5
Avatar autora | 14.9.2023
Vyskoušeno poprvé. Ydá se že udírna bude fungovat dobře.
5
Avatar autora | 27.6.2023
Udírnu mám přes 2 roky a pořád jsem řešil její obsluhu. Pak Kaiser udělal smokemeistera a s pokorou mi zavedly průchodku na stávající udírnu. Poklona
5
Avatar autora | 10.2.2023
Zatím je nemám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu