Cena

55249
155249

Značky

Dřevo pasuje na?

Vhodné pro?

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 12
12 položek celkem

Naše dřevěné piliny a štěpka se vyrábí speciálně na uzení z odkůrovaného kvalitního dřeva, bez prachu, hnilob, plísní a jiných záludností, které by mohli negativně ovlivnit chuť masa. Všechna naše nabízená dřeva na uzení pravidelně testujeme a vysušujeme na předepsané hodnoty. Neobsahují nic než 100% zdravé dřevo.

Prémiové blendy přímo pro vybraný proviant! Pečlivě jsme sestavili 4 druhy těch správných kombinací dřeva přímo pro daný druh masa, ryb a sýrů. Nemusíte tak laborovat, které dřevo je na co nejlepší, vyzkoušeli a poskládali jsme to za vás. V nabídce máme obě hrubosti pro všechny druhy udíren z naší nabídky.

Jemná štěpka - ideální pro elektrické udírny, kde navlhčenou štěpku sypete do misky nad spirálu.  

Hrubá štěpka na uzení  je vhodná pro udírny s výrobníkem SMOKEMEISTER a pro udírny na dřevo, kdy ji navlhčenou sypeme do žhavého základu v ohništi pro vývin kouře, případně s ní rovnou topíme. 

Bukové piliny jsou nejspolehlivější palivo pro naše generátory studeného kouře a dají se kombinovat i s aromatickým kořením. Například s plody jalovce, které dodají udícímu kouři zajímavé aroma nebo s ovocným dřevem. Dobře se hodí také pro všechny naše elektrické udírny.

 

Na výběr máme širokou nabídku dřeva na uzení z tvrdých a ovocných dřevěných drtí. Mimo námi doporučených blendů u nás samozřejmě najdete klasiku, která se v udírně hodí snad na vše a tím je buk. Dále můžete vyzkoušet z tvrdých dřev olši, jejíž jemná vůně se hodí na ryby a také silný dub, třeba na zvěřinu. Z ovocných dřev u nás najdete velmi oblíbenou švestku na barvu, třešeň i jabloň.  

Štěpku nabízíme v několika velikostech balení. Naše 500g sáčky jsou zárukou 100% kvality, kdy při uzení zpravidla spotřebujete vždy celé balení. Další volbou jsou 6 kg pytle se zvýhodněnou cenou, kdy vás uzení vyjde ještě levněji.

 

Využijte SLEVY 10 % při odběru 5 kusů a více.

Zpět do obchodu