Set koření na klobásky

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Skladem
Značka: KAISER
288 Kč / sada

 

Co si budem, nad domácí klobásky není. Víte co v nich je, žádný uzení na pár minut nebo rovnou tekutej kouř, jak je běžný v marketech a hlavně - ta chuť!

Abyste nemuseli moc laborovat a povedlo se to nejlíp hned napoprvé, tak jsme to promysleli za vás. Níž najdete postup a ingredience na pořádný domácí klobásky. Aby šmakovaly ještě víc, udělali jsme 4 poctivý receptůry koření. Česneková SKOŘEPOVIC, pikantní papriková HOMOLKOVIC, bylinková PROKOPOVIC a jemná BARTOŠOVIC směs. Každej sáček doporučuju na 5kg masa. Jestli máte rádi pálivý, použijte Homolkovic směs na 4 kg masa a klobásky budou mít grády! 

 

Koření na uzené klobásky

 

ZÁKLADNÍ KLOBÁSKOVEJ RECEPT

 

BUDETE POTŘEBOVAT: 

1 celý balíček Homolkovic nebo jiné směsi koření

100-125g soli (kdo míň solí, držte se spodní hranice)

3 kg vepřovýho boku bez kůže (nějakej masovější, ať to není úplně bílý)

1kg vepřový plece zbavená šlach a jiných hažlí, co v klobáse mít nechcete

1kg hovězí maso přední nebo krk (zase očištěný)

cca 3 deci vody

vepřový střívka (velikost 34/36 nebo podobné)

 

POSTUP:

Maso nakrájejte tak, aby se vešlo do mlýnku. Hovězí maso a kousek bůčku pomelte na jemné desce (ideální jsou 3 mm nebo můžete i 2x na 4,5 mm), zbytek masa na hrubé desce 12 nebo líp na 16 mm, ať má klobása na řezu hezkou masovou struktůru! Do pomleté směsi přidejte sůl, vodu a koření, dobře promíchejte (trvá to). Takto připravenou směs je ideální nechat odpočnout do druhýho dne.

  No a můžem narážet do střívek, já používám velikost 34/36. Seženete je u dobrýho řezníka. Ty namočíte podle návodu a můžete plnit pomocí nabíjecí soupravy k mlýnku, je to lehký, jen se hodí 4 ruce. Klobásy osušte a můžete vkládat do předem vyhřáté udírny na cca 70 °C. Udím přibližně 7 hodin, až jsou krásně zlatý.

 Mlýnek na maso - plnění klobás mlýnkem s násadou na plnění klobás

KAISER Company s.r.o.

Budín 170, PSČ 59451, Křižanov

 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 2.1.2024
+ Produkty vždy na špičkové úrovni

5
J Avatar autora | 10.8.2023
zkoušíme ale zatím spokojenost
5
Avatar autora | 26.5.2023
Byl to dárek, tak nevím
5
Avatar autora | 7.5.2023
Koupeno na vyzkoušení jednotlivých druhů. Prozatím odzkoušeno jen jedno, takže bohužel nenabídnu srovnání druhů.
5
Avatar autora | 6.4.2023
Super chuť
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:13
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=udirny.cz&id=ulg35
Odpovědět
Zpět do obchodu