Kaiserova '30' dárkový set

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Skladem
Značka: KAISER
2 630 Kč / sada
Kategorie: Kaiserovy plechové udírny
? Hmotnost masa: Až 4 kg
? Materiál: Nerez
? Sezóna uzení: Od jara do podzimu
? Zaměření: Rybářské
30 Set
Novinka Doprava zdarma
ZDARMAZDARMA

 Nerezová rybářská TŘICÍTKA je lehká a snadno přenosná udírna ideální pro rybáře k vodě, kempaře a nebo i domů na balkon (pokud okolí nevadí trochu voňavého kouře). Po rozložení je vysoká 90cm a tak je vhodná i pro uzení třeba úhořů a těch nejdelších párků. Celonerezové provedení slibuje dlouhou životnost a i snadnou údržbu. Nad ohništěm je umístěn ochranný plech pro lepší rozptýlení kouře a také zabránění odkapu tuku přímo do žhavého ohniště. Na tento plech lze umístit také např. hliníkovou misku, kterou doporučuju vysypat pískem pro odkap tuku z masa nebo ryb.

 

Jak a čím se udí ve TŘICÍTCE?

V ohništi roztopíte oheň pomocí hrubé štěpky z tvrdého dřeva nebo klidně drobných klacíků a vytvoříte žhavý základ. Ten pak pro větší vývin kouře můžete posypat udícíma pilinama a snadno vyudit třeba ryby u vody. Síla tahu, resp. "komínový efekt" se řídí jednoduše povytažením ohniště ven z udírny a teplotu pohlídáte teploměrem, který je již součástí balení.

Do udírny se pohodlně vleze přibližně 4kg masa a nebo 4 střední ryby. Postup naložení a uzení ryb najdete zde: UZENÍ RYB

 

Poctivá ruční výroba

Třicítka vzniká ručním zatáčením nerezového drátu a rovného plechu. I falcování a lisování, vše je poctivá ruční práce. Díky této původní technologii vzniká udírna, která vydrží dlouhé roky. Jak už to ale u tohoto typu práce a tradiční technologie bývá, všechny detaily nejsou vždy dokonalé jako z výrobní linky, proto je potřeba počítat, že lem není po obvodu vždy dokonale stejný a lze pod ním najít občas drobné oděrky, které vznikají při ručním zatáčení. Kvalitě našich udíren věříme a proto i k Třicítce nabízím záruku celých 5let.

 

ROZMĚRY: Ø 260mm, výška 900mm, po složení 530mm

MATERIÁL: Nerez AISI 430, SB+F

VÁHA: 5kg

 

 

VERCAJK CO NAJDETE V KRABICI:

 

kaiser_set_bylinkovych_laku_na_uzeni

4x SET bylinkových láků na ryby a maso

 

alder

4x 500g OLŠOVÉ DRTĚ

 

beech

1x 500g BUKOVÉ DRTĚ

 

Obal_30s_mini

Obal s praktickým šrákem na pohodlný přenášení třeba k vodě.  

teplomer

1x teploměr

kaiser_hacky_s_udirna

5x háček ve tvaru S

kaiser_hacky_u_udirna

5x háček ve tvaru U

 

 

 

 

logo_cesky-vyrobek_black 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: