Značka: KAISER

KAISEROVA "30" rybářská udírna

1 490 Kč 1 990 Kč Sleva 25 %
Odesíláme do 24 h
Kategorie: Kaiserovy plechové udírny
Záruka: 5 let
? Hmotnost masa: Až 4 kg
? Materiál: Nerez
? Sezóna uzení: Od jara do podzimu
? Zaměření: Rybářské

Rybářská TŘICÍTKA je lehká a snadno přenosná udírna ideální pro rybáře k vodě, kempaře a nebo i domů na balkon (pokud okolí nevadí trochu voňavého kouře). Po rozložení je vysoká 90cm a tak je vhodná pro uzení i třeba úhořů a těch nejdelších párků. Celonerezové provedení slibuje dlouhou životnost a i snadnou údržbu. Nad ohništěm je umístěn ochranný plech pro lepší rozptýlení kouře a také zabránění odkapu tuku přímo do žhavého ohniště. 

Jak a čím se udí ve TŘICÍTCE?

V ohništi roztopíte pomocí štěpky z tvrdého dřeva nebo klidně drobných klacíků oheň a uděláte žhavý základ. Ten pak pro větší vývin kouře můžete posypat udícími pilinami a snadno vyudit třeba ryby u vody. Síla tahu, resp. "komínový efekt" se řídí jednoduše povytažením ohniště ven z udírny. 

Do udírny se pohodlně vleze přibližně 4kg masa a nebo 4 střední ryby. Postup naložení a uzení ryb najdete zde: UZENÍ RYB

 

ROZMĚRY: Ø 260mm, výška 900mm, po složení 530mm

MATERIÁL: Nerez AISI 430, SB+F

VÁHA: 5kg

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

1x zásuvka pro topení dřevem

1x horní víko

1x rošt

1x držadlo pro přenášení

5x háček ve tvaru S

 

Pozn.: 

Teploměr není součástí udírny, ale po vyvrtání díry o průměru 6mm do horního víka jej lze snadno doplnit. Teploměr pro přenosné udírny již obsahuje i aretaci k uchycení ze spodní části.