KAISEROVA "30" rybářská udírna

Odesíláme do 24hod.
Značka: KAISER
–25 % 1 490 Kč
Kategorie: Kaiserovy plechové udírny
? Hmotnost masa: Až 4 kg
? Materiál: Nerez
? Sezóna uzení: Od jara do podzimu
? Zaměření: Rybářské

Nyní zdarma ke každé udírně vánoční dárek - 500g drtě olše

 

Rybářská TŘICÍTKA je lehká a snadno přenosná udírna ideální pro rybáře k vodě, kempaře a nebo i domů na balkon (pokud okolí nevadí trochu voňavého kouře). Po rozložení je vysoká 90cm a tak je vhodná i pro uzení třeba úhořů a těch nejdelších párků. Celonerezové provedení slibuje dlouhou životnost a i snadnou údržbu. Nad ohništěm je umístěn ochranný plech pro lepší rozptýlení kouře a také zabránění odkapu tuku přímo do žhavého ohniště. 

 

Jak a čím se udí ve TŘICÍTCE?

V ohništi roztopíte oheň pomocí hrubé štěpky z tvrdého dřeva nebo klidně drobných klacíků a vytvoříte žhavý základ. Ten pak pro větší vývin kouře můžete posypat udícími pilinami a snadno vyudit třeba ryby u vody. Síla tahu, resp. "komínový efekt" se řídí jednoduše povytažením ohniště ven z udírny. 

Do udírny se pohodlně vleze přibližně 4kg masa a nebo 4 střední ryby. Postup naložení a uzení ryb najdete zde: UZENÍ RYB

 

Poctivá ruční výroba

Třicítka vzniká ručním zatáčení nerezového drátu a rovného plechu. I falcování a lisování, vše je poctivá ruční práce. Díky této původní technologii vzniká udírna, která vydrží dlouhé roky. Jak už to ale u tohoto typu práce a tradiční technologie bývá, všechny detaily nejsou dokonalé jako z výrobní linky, proto je potřeba počítat, že lem není po obvodu vždy dokonale stejný a lze pod ním najít občas drobné oděrky, které vznikají při ručním zatáčení. Kvalitě našich udíren věříme a proto i k Třicítce máte záruku celých 5let.

 

ROZMĚRY: Ø 260mm, výška 900mm, po složení 530mm

MATERIÁL: Nerez AISI 430, SB+F

VÁHA: 5kg

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ:

1x zásuvka pro topení dřevem

1x horní víko

1x rošt

1x držadlo pro přenášení

5x háček ve tvaru S

 

Pozn.: 

Teploměr není součástí udírny, ale po vyvrtání díry o průměru 6mm do horního víka jej lze snadno doplnit. Teploměr pro přenosné udírny již obsahuje i aretaci k uchycení ze spodní části.