Kaiserova '30' rybářská udírna

Můžeme doručit do:
8.2.2023
Skladem
Značka: KAISER
2 920 Kč / ks
Kategorie: Kaiserovy přenosné a mobilní udírny
Záruka: 5 let
? Hmotnost masa: Až 4 kg
? Materiál: Nerez
? Sezóna uzení: Od jara do podzimu
? Zaměření: Rybářské
? Model: "30"
? Velikost: malá udírna
30 Nerez
Doprava zdarma
ZDARMAZDARMA

 Rybářská TŘICÍTKA je lehká a snadno přenosná udírna ideální pro rybáře k vodě, kempaře a nebo i domů na balkon (pokud okolí nevadí trochu voňavého kouře). Po rozložení je vysoká 90cm a tak je vhodná i pro uzení třeba úhořů a těch nejdelších párků. Celonerezové provedení slibuje dlouhou životnost a i snadnou údržbu. Nad ohništěm je umístěn ochranný plech pro lepší rozptýlení kouře a také zabránění odkapu tuku přímo do žhavého ohniště. Na tento plech lze umístit také např. hliníkovou misku, kterou doporučuju vysypat pískem pro odkap tuku z masa nebo ryb.

 

Jak a čím se udí ve TŘICÍTCE?

V ohništi roztopíte oheň pomocí hrubé štěpky z tvrdého dřeva nebo klidně drobných klacíků a vytvoříte žhavý základ. Ten pak pro větší vývin kouře můžete posypat udícíma pilinama a snadno vyudit třeba ryby u vody. Síla tahu, resp. "komínový efekt" se řídí jednoduše povytažením ohniště ven z udírny a teplotu pohlídáte teploměrem, který je již součástí balení.

Do udírny se pohodlně vleze přibližně 4kg masa a nebo 4 střední ryby. Postup naložení a uzení ryb najdete zde: UZENÍ RYB

 

Poctivá ruční výroba

Třicítka vzniká ručním zatáčením nerezového drátu a rovného plechu. I falcování a lisování, vše je poctivá ruční práce. Díky této původní technologii vzniká udírna, která vydrží dlouhé roky. Jak už to ale u tohoto typu práce a tradiční technologie bývá, všechny detaily nejsou dokonalé jako z výrobní linky, proto je potřeba počítat, že lem není po obvodu vždy dokonale stejný a lze pod ním najít občas drobné oděrky, které vznikají při ručním zatáčení. Kvalitě našich udíren věříme a proto i k Třicítce nabízím záruku celých 5let.

 

ROZMĚRY: Ø 260mm, výška 900mm, po složení 530mm

MATERIÁL: Nerez AISI 430, SB+F

VÁHA: 5kg

 

VERCAJK CO NAJDETE V KRABICI:

 

 500g hrubé bukové drtě na první uzení

1x zásuvka pro topení dřevem

1x horní víko

1x rošt

1x držadlo pro přenášení

5x háček ve tvaru S

5x háček ve tvaru U

1x teploměr

 

CO BY SE MOHLO HODIT NAVÍC:

 

kaiser_bylinkove_laky_pro_uzeni_masa_ryb

 Bylinkové láky na maso a ryby

 

 

 

logo_cesky-vyrobek_black 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu