Maucta panstvo, prodejny musíme mít zavřený a nejsou možný ani osobní odběry, ale objednávky lifrujem bez omezení. Stačí nakoupit za 990 Kč a dopravu už neplatíte. Tak raušovní uzení!

Zahradní udírny

V Česku na Vysočině poctivě vyráběné zahradní udírny převážně z nerezu. V nabídce najdete lehké rybářské k voděoblíbené přenosné udírny s nejlepším poměrem cena/výkon, zaizolované udírny, ve kterých můžete udit i v pořádné zimě a také elektrické udírny pro pohodlné uzení bez neustálého hlídání teploty v udírně. Za naši kvalitou si stojíme a proto na zahradní udírny nabízíme záruku celých 5let.

Zahradní plechová udírna spojuje výhody tradičních udíren - jsou velmi rychle vyhřáty, elektrické varianty pohlídají správnou teplotu, zaizolované jsou vhodné pro celoroční uzení a rybářské se snadno přenesou třeba k vodě. Díky použitým materiálům se snadno udržuje a vydrží vám dlouhou dobu. 

Všechny naše zahradní udírny se hodí pro uzení masa, klobásek, ryb a také sýrů nebo i ořechů. Uzení je možné teplým a horkým kouřem. S pomocí generátoru pak snadno vyudíte i studeným kouřem třeba výbornýho lososa nebo nivu.

udirna-izolovana-nerezova-200-set-kaiser
Novinka
Kaiserova '200' dárkový set
Odesíláme za 3 týdny
17 400 Kč
800007
16 položek celkem